11604, Житомирська обл., м Малин, вул. Огієнка 61а,

www.rail-malin.com.ua   

Відділ продажу:  +380 674437731, +380 660113050

 

Главная / Виробництво / Дільниця фарбування та дробоструминної обробки

Дільниця фарбування та дробоструминної обробки

 Фарбувально сушильний комплекс

 Для фарбування і сушіння поверхонь у різних просторових положеннях використається подвійна фарбувально-сушильна камера. Максимальні розміри  виробів, що фарбують - 7000х5000х4000 мм. Для фарбування можуть застосовуватися будь-які лакофарбові матеріали.Приготування та зберігання лакофарбових матеріалів здійснюються в спеціальному приміщенні, що обладнано вентиляцією і автоматичною підтримкою заданої температури, що відповідає всім нормам пожежної безпеки.  Одночасно можуть виконувати фарбування два оператори. Нанесення покриття проводиться безповітряним способом фарбуальною  установкою  MERCUR 45:1 (G45C03) виробництва американської компанії GRACO. Установка приводиться в дію від компресора який розташовано на міцному зручному двоколісному візку, що забезпечує легке й швидке переміщення устаткування якщо буде потреба. Установка укомплектована пістолетом-розпилювачем XTR 5, забірним шлангом і фарбувальним шлангом довжиною 7,5 м.

В фарбувально - сушильній камері виконуються такі робочі стадії:

І СТАДІЯ: ФАРБУВАННЯ З ПІДІГРІВОМ

 Під час фарбування температура в камері в одному випадку (фарбування) може бути, як і температура навколишнього середовища, в іншому випадку (фарбування з підігрівом), температура може бути примусово встановленою.

ІІ СТАДІЯ: ПРОДУВКА

Продувка відбувається між нанесенням першого й другого шару фарби, або між нанесенням останнього шару й стадією сушіння. Продувка дозволяє рівномірно розподілитися фарбі на пофарбованій деталі та видалити частина пилу із приміщення перед стадією сушіння

ІІІ СТАДІЯ: СУШІННЯ

Температура в камері може бути встановлена до 70°C з використанням 85% повітря в режимі рециркуляції й 15% подачею свіжого повітря.

ІV СТАДІЯ  - ОХОЛОДЖЕННЯ

Це стадія включається по закінченні встановленого часу сушіння. Час охолодження встановлюється з допомогу терморегулятора з досягненням мінімальної температури  5° ÷ 20°C.

Фарбувально-сушильний комплекс Виріб після фарбування
вибро 1 вибро3.PNG

Для напівавтоматичного очищення металевих виробів перед і після зварювання виконується в дробоструменневій камері

Внутрішні габаритні розміри приміщення камери (Д х Ш х В): 7500 х 5460 х 4670 мм. В середині камери встановлена монорельс для подачі оброблюваних виробів масою до 2000 кг.

Загальний рівень освітлення в робочій зоні приміщення камери - не менш 1000 люкс.

У комплект дробоструменної камери входить:

  • Комплект скребкової підлоги (модель SF-7,5-5,4-R)
  • Комплект вентиляційної установки продуктивністю 20000 м²/ч
  • Комплект установки збору й регенерації абразиву MUNKEBO MB-220 E3
  • Комплект абразивоструйного  апарата CLEMCO SCW 2452 SYSTEM 7. Максимальний робочий тиск апарата - 12 бар. Якість очищення або чистота поверхні після обробки (Sа3, Sа2½, S2)

    53